STRONA GŁÓWNA


Pracownia Usług Edukacyjnych "Cogito"


        To, że znalazłeś się na stronie Pracowni wskazuje, że szukasz jakiejś możliwości podniesienia swoich kompetencji, a może w Twojej pracy lub domu pojawiły się jakieś problemy i szukasz sposobów, by je rozwiązać. A może po prostu zawitałeś tu przez przypadek... W takiej sytuacji zawsze możesz szybko opuścić naszą stronę, ale skoro już tu jesteś - to poświeć chwilę czasu i zapoznaj się z tym co proponujemy. Może znajdziesz tu inspiracje do działania, a my Tobie w nim pomożemy.

        Pracownia Usług Edukacyjnych "COGITO" jest firmą SZKOLENIOWĄ, DORADCZO-CONSULTINGOWĄ i COACHINGOWĄ, a szeroką ofertę i zakres działania zawdzięczamy temu, iż skupiamy najlepszych specjalistów z różnych dziedzin, którzy odpowiadają za kierunki programowe oraz projekty działań. Oferujemy wyspecjalizowane programy szkoleniowo-consultingowe i coachingowe, adresowane do różnych odbiorców i dostosowane do potrzeb i specyfiki każdej firmy czy instytucji.

Naszą pracę wyróżniają:
  • Niepowtarzalny i kompetentny zespół najlepszych specjalistów, od którego wymagamy doświadczeń praktycznych i rozwoju naukowego
  • Pracujemy dla najlepszych firm, ale za rozsądne ceny
  • Stosujemy niekonwencjonalne, innowacyjne rozwiązania metodyczne podczas szkoleń (pozytywnie zaskakujemy know how)
  • Szeroka oferta oraz zakres działań
  • Koncentrujemy się na pozytywnym wzmacnianiu procesu zmiany

Słowa klucze opisujące firmę to: MISTRZOSTWO, KOMPETENCJA, PRAGMATYZM i ZAANGAŻOWANIE.


Pracownia Usług Edukacyjnych "Cogito", (c)2012
Strony optymalizowane do rozdzielczości 800x600 i przeglądarki Internet Explorer 4.0 lub wyższej.